Na luzie czyli biżuteria z nitek

Kto powiedział, że bransoletka musi być ze złota, srebra czy kamieni szlachetnych? Owszem, takie rozwiązania jeszcze do niedawna były najbardziej popularne, jednak w ostatnim czasie się to znacząco zmienia. Do głosu dochodzą bransoletki z plecionek. Mogą być wykorzystywane przy różnych okazjach. Przy odrobinie weny i inwencji twórczej można je zastosować nawet jako uzupełnienie eleganckiej kreacji balowej. Należy jednak wiedzieć jak to zrobić, by zachować gust i smak. Bransoletki z kolorowych nitek są jednak zdecydowanie częściej wykorzystywane przy codziennych, luźnych stylizacjach.

Wiosennie i kolorowo!

Wiosna to czas, gdy ciepłe kurtki zimowe lądują na dnie szafy, a ich miejsce zaczynają zajmować lekkie płaszczyki. Miesiące wiosenne to też najlepsza pora do tego, aby przy okazji domowych porządków, zrobić dokładny przegląd szkatułki z biżuterią. Ciężkie bransolety, które były noszone jesienią i zimą, idealnie pasujące do grubych swetrów i wełnianych sukienek, teraz można, przynajmniej na najbliższe pół roku, schować do szuflady. Wiosna to czas lekkości – kolorowe bransoletki z plecionek sprawdzą się zatem znakomicie!

Uniwersalna ozdoba do spodni i sukienki

Jeżeli wymieniać zalety, jakie posiadają bransoletki z plecionek (https://mokobelle.com/pl/bizuteria/bransoletki/z-nitek-i-plecionki/), to w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na ich uniwersalny charakter. Doskonale uzupełnią zwiewną wiosenną sukienkę czy jedwabną bluzkę założoną do jeansów. Co więcej – mogą je nosić kobiety w różnym wieku! Już dawno został obalony mit, że plecione bransoletki to domena młodzieży. Kto nie wierzy niech przeglądnie katalogi z modną biżuterią, a znajdzie w nich wiele propozycji stylizacji, w których pierwsze skrzypce odgrywają właśnie bransoletki plecione.

W tym dziale  Gdzie znaleźć akcesoria szkolne w dobrych cenach?

Do pracy i na spotkanie ze znajomymi

Bransoletki z nitek to doskonały pomysł na wakacje. Jednak nie tylko. Nadają się także do pracy czy na spotkanie ze znajomymi. Oczywiście trzeba kolorystycznie dobrać je odpowiednio do stroju, pamiętając przy tym aby zakładając bransoletkę z plecionek raczej powstrzymać się od dodatkowej biżuterii innego rodzaju. Ewentualnie można pomyśleć o niewielkich kolczykach z kamieni naturalnych.

Dlaczego bransoletki wykonane ze sznurka są tak bardzo popularne?

Kobiety przede wszystkim doceniają ich lekkość oraz nieco zabawny wygląd. Pozwalają one do codziennej, często szarej rzeczywistości wprowadzić odrobinę luzu i uśmiechu. Można dzięki nim wspominać wczasy spędzone nad morzem czy w górach wysokich. Bransoletki z plecionek posiadają szeroką regulację, dzięki czemu bez problemu będą pasowały na rękę o różnej grubości. Kolorystyka produktów jest na tyle różnorodna, że każda pani bez problemu znajdzie coś dla siebie. Bransoletka z nitek, to idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Ucieszy się z niego zarówno siostra, mama jak i przyjaciółka. Zapewne też niejedna babcia, zwłaszcza z dużym dystansem do siebie, także uśmiechnie się na ich widok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *